BEGO implantati - Sinonim za kvalitetu i dugovječnost 29. ožujak 2022.

BEGO implantati - Sinonim za kvalitetu i dugovječnost

U dentalno implantološku ponudu Poliklinike Bagatin uvrstili smo visoko kvalitetne implantate renomirane njemačke kompanije BEGO.

Implantati predstavljaju najbolju zamjenu za jedan ili više zubi, a kvalitetan odabir dobavljača ključna je stavka u procesu uspješne ugradnje. Upravo zato u svoju ponudu odlučili smo uvrstiti implantate renomirane njemačke kompanije BEGO koja 'pod prstima' ima više od 125 godina iskustva i tradicije.

BEGO implantati

Zašto BEGO?

BEGO implantate odlikuje vrhunska njemačka proizvodnja, dugogodišnje iskustvo te brojna istraživanja u području dentalne medicine.
Implantati se ističu po besprijekorno izrađenoj površini, dizajnom implantata i popratnih protetskih struktura. BEGO se svojim dizajnom implantata i popratnih protetskih struktura prilagodio potrebama moderne dentalne medicine u svakom pogledu. Oprema i materijali "Made by BEGO", provjereni BEGO sustav i BEGO know-how sinonim su za proizvode vrhunske kvalitete koji spajaju sigurnost i pouzdanost.

Prednosti BEGO implantata

• Provjerena sigurnost proizvoda
  • Proizvodi su plod znanstveno - istraživačkog rada i više od 125 godina iskustva
  • Strogo kontrolirana proizvodnja i kvaliteta
  • Mikroprocesorsko praćenje proizvodnje i preciznost izrade dijelova
  • Inovativna tehnologija koja pospješuje biološku kompatibilnost implantata
  • Dizajn za besprijekornu i jednostavnu ugradnju

BEGO sustav implantata

BEGO implantati su cilindrični implantati napravljeni od čistog titana koji se mogu implantirati u sve regije vilice i u kosti različitih indikacija i kvalitete. Njihov implantološki sistem primjer je odličnog odnosa cijene i kvalitete na tržištu. Implantati dolaze uz doživotno jamstvo.

Stručnost kao osiguranje besprijekorne ugradnje

Naš dr.med.dent. Juraj Turčin, specijalist oralne kirurgije, certificirani je trener i edukator za BEGO sistem implantata. Iza njega stoje brojni treninzi i edukacije na temu BEGO implantata te će, odaberete li BEGO implantate, zasigurno imati odgovor na svako vaše pitanje.

Dr. Juraj Turčin - edukator za BEGO implantate

Za više informacija o BEGO sistemu implantata, kao i ostalim pojedinostima iz naše stomatološke ponude, s povjerenjem se obratite našem call centru na broj 01 4610 225 ili nam se javite na info@bagatin.hr.