HydraFacial – novi tretman za čišćenje, ekstrakciju i hidrataciju kože 04. lipanj 2020.

HydraFacial – novi tretman za čišćenje, ekstrakciju i hidrataciju kože

Ujednačen ten, čiste pore i ublažene hiperpigmentacije u samo jednom tretmanu.

U našu bogatu ponudu različitih tretmana za njegu i pomlađivanje lica uvrstili smo još jedno snažno pojačanje – HydraFacial tretman za čišćenje, ekstrakciju i hidrataciju kože.  Ovaj svjetski popularan i sofisticiran tretman lica savršeno se uklopio u najbogatiju anti-age ponudu na tržištu.

U svijetu estetike i ljepote posljednjih nekoliko godina HydraFacial nosi titulu jednog od najpopularnijih tretmana pomlađivanja kože. Glavni razlog ove iznimne popularnosti je njegov multifunkcionalni učinak. Ovaj revolucionarni tretman istovremeno čisti, polira i vlaži kožu koja u samo jednom tretmanu postaje - mekana, blistava i dubinski čista!

HydraFacial tretman lica

Namijenjen je svim tipovima kože. Njegovo blago i osvježavajuće djelovanje idealno će odgovarati i najosjetljivijoj koži.  Ovim tretmanom od svega 3 koraka moguće je tretirati: sitne borice i bore, gubitak  elastičnosti i čvrstoće, neujednačen ten, lošu teksturu kože, hiperpigmentacije, začepljene i povećane pore.

Kako izgleda tretman?

HydraFacial pomoću patentirane Vortex tehnologije u samo tri koraka nudi odmah vidljive rezultate bez vremena potrebnog za oporavak.

Prvi korak: Čišćenje + piling kože

Nježnom eksfolijacijom i obnovom otkriva se novi sloj kože.

Drugi korak: Ekstrakcija + hidratacija kože

Bezbolnim vakuumom, iz najdubljih pora, detaljno se uklanjaju nečistoće i mrtve stanice. Istovremeno se koža lica njeguje intenzivnim hidratantnim sredstvima koja je umiruju.

Treći korak: Nanošenje seruma i zaštita kože

Regeneracija površine kože s antioksidansima i peptidima za njezin pojačani sjaj.

Prilagodba HydraFacial tretmana različitim tipovima kože

1.     SIGNATURE HYDRAFACIAL

Specijalizirana HydraFacial metoda koja učinkovito uklanja mrtve stanice i nečistoće s površine kože pružajući joj odmah vidljiv „glow“ efekt.

2.     DELUXE HYDRAFACIAL

DELUXE tretman sadrži sve ključne dijelove Signature tretmana uz dodatnu mogućnost tretiranja specifičnih kožnih problematika.

Vrste DELUXE tretmana:

• Age Refinement HydraFacial tretman u kojem se dodaje Derma Builder booster čije djelovanje utječe na redukciju bora i zaglađivanje kože.
  • Radiance HydraFacial tretman u kojem se dodavanjem Britenol boostera smanjuje pojava hiperpigmentacija.
  • Clarifying HydraFacial tretman je idealan za masnu i začepljenu kožu u kojem se dodavanjem hijaluronske kiseline i LED svjetlosne terapije koža hrani i štiti od upalnih procesa.

3.     PLATINUM HYDRAFACIAL

PLATINUM tretman je najizvođenija vrsta HydraFacial tretmana u svijetu. Kombinacijom limfne drenaže, Signature tretmana i LED terapije doživjet ćete potpuno HydraFacial iskustvo!

HydraFacial tretman lica

PREDNOSTI HydraFacial tretmana

• Odmah vidljivi rezultati
  • Multifunkcionalnost – 3 koraka u jednom tretmanu
  • Bez boli i bez nuspojava
  • Za sve tipove kože
  • Kratko trajanje tretmana

S obzirom na to da su odmah vidljivi rezultati i to bez vremena potrebnog za oporavak od iritacije ili crvenila, ovo je idealan tretman za njegu kože prije važnih događanja na kojima želite zablistati!

Na popularan HydraFacial tretman za čišćenje i hidrataciju kože možete se direktno naručiti ovdje, a sve dodatne odgovore o ovom tretmanu, kao i ostalim novitetima u našoj ponudi, možete postaviti našem call centru na broj 01 4610 225 ili na info@bagatin.hr.