Ljetne pogodnosti u Poliklinici Bagatin 01. kolovoz 2024.

Ljetne pogodnosti u Poliklinici Bagatin

U kolovozu smo za vas pripremili samo najbolje akcije kako biste pripremili kožu za najtoplije dane u godini.

Za vas smo pripremili sljedeće pogodnosti:

• 25% popusta - Vistabel terapija protiv bora
  • Voli svoju kožu uz Volite po cijeni od 595
  • 30% popusta - HArmonyCa hibrini dermalni filer
  • 20% popusta - HydraFacial Deluxe tretman lica
  • Iskoristite 251 € popusta na Profhilo skinbooster

25% popusta - Vistabel terapija protiv bora

I ovaj mjesec iskoristite odličnih 25% popusta na najpopularniju anti-age terapiju na svijetu. Uplatom 19. i 20. kolovoza ne propustite najbolju akciju na Vistabel terapiju protiv bora lica i prepustite se rukama naših stručnjaka - dr. Tomici Bagatinu i dr. Snježani Kramarić.

Web-novosti_PB_848x364px_679

Čekamo vas u Poliklinici Bagatin!

Voli svoju kožu uz Volite po cijeni od 595

Volite je idealno rješenje za dehidriranu i umornu kože bez sjaja kojoj je potrebna revitalizacija. Uz samo jedan tretman poboljša kvalitetu kože u trajanju do čak devet mjeseci.

Web-novosti_PB_848x364px_688

Ne propustite Volite po akcijskoj cijeni od 595€.

30% popusta - HArmonyCa

Novi hibridni filer HArmonyCa istovremeno poboljšava kvalitetu i strukturu kože zbog čega je napravio revoluciju u svijetu dermalnih filera. Naglasite konture, podignite lice i obnovite strukturu kože uz odličan popust na HArmonyCa dermalni filer. Više o samom tretmanu doznajte ovdje

30% POPUSTA (1)

Ostvarite popust od 30% i kupite HArmonyCa dermalni filer po cijeni od 665 €.

20% popusta - HydraFacial Deluxe tretman

HydraFacial je idealan kada je suhoj i umornoj koži potrebna revitalizacija koja će joj osigurati dubinsku hidrataciju i njegu. Suvremena vrtložna Vortex tehnologija bezbolnim vakumom dubinski izvlači nečistoće iz pora, a istovremeno kožu vlaži revitalizirajućim sastojcima.

Web-novosti_PB_848x364px_664

Glavni koraci tretmana - nježan piling kože, uklanjanje nečistoća, hidratacija te regeneracija površine kože s antioksidansima i peptidima omogućuju njezin pojačani sjaj.

Iskoristite 251 € popusta na Profhilo skinbooster

Dubinski hidrirajte kožu prije i poslije godišnjeg odmora uz Profhilo. Ovaj skinbooster savršena je skincare rutina u vrućim ljetnim mjesecima, a oduševio je na milijune diljem svijeta jer potiče proizvodnju vlastitog kolagena i elastina, no bez dodavanja volumena u području aplikacije.

Web-novosti_PB_848x364px_674

Profhilo je idealan za tretiranje lica i vrata, ali se njime mogu tretirati i različite regije tijela (koža dekoltea, šake, nadlaktice) – sve s ciljem bolje hidratacije.

Ne propustite odličnu cijenu od 599 € na paket od 2 x 2ml Profhilo skinboostera.

Za sve ostale upite kontaktirajte nas na 01/4610-225 ili na info@bagatin.hr