Novi Med Visage tretman od sada s dvostrukim djelovanjem 17. listopad 2014.

Novi Med Visage tretman od sada s dvostrukim djelovanjem

Zategnite kožu lica uz kombinaciju ultrazvuka i radiofrekvencije

Med Visage tretman

Med Visage inovativni je tretman za tretiranje bora na licu i opuštenosti kože. U posljednje dvije godine ovaj tretman, poznat i kao nekirurški Face lifting oduševio je naše brojne klijentice i klijente.

Ovaj mjesec predstavljamo vam najnoviji model ovog tretmana, koji od sada kombinira dvije komplementarne i sinergične tehnologije u jednom alatu: ultrazvuk i radiofrekvenciju, kako bi učinak bio još bolji. Termalni učinak obje tehnologije potiče mehanizam obnove stanica te djeluje na kolagen i elastin, poboljšavajući izgled kože, ton i svjetlinu kože lica. Povećana temperatura također stimulira prokrvljenost područja, čime se dovodi više kisika i hranjivih tvari za oporavak. Još jedna prednost pojačanog krvotoka je pojačani limfni protok, što pomaže u otklanjaju toksina i štetnih tvari.

Što se događa s kožom za vrijeme i nakon tretmana?

Izravan učinak te topline je poticanje kontrakcije dermalnog kolagena, što pak uzrokuje zatezanje kože. Djelovanje ultrazvuka i radiofrekvencije potiče rast novog kolagena i s vremenom stvara prirodan učinak popunjavanja i toniranja kože.

Med Visage tretman

Ovaj izuzetan tretman primjenjuje se za:

• Zatezanje kože
  • Pomlađivanje kože
  • Smanjenje bora
  • Neinvazivni face lifting
Med Visage tretman

Med Visage svojim djelovanjem omogućuje dubinski tretman koji učinkovito smanjuje bore i opuštenost kože lica i vrata. Najčešće se preporučuje odraditi kura tretmana za najbolje rezultate, a pravi učinak ćete početi primjećivati nakon nekoliko mjeseci kada se kolagen u potpunosti obnovi. Ono što je idealno kod ovog tretmana je da se može kombinirati s drugim tretmanima poput REVIDERM Skin Peeler mikrodermoabrazije ili Dermapen terapije mikroiglicama. Stoga, ako vas uz borice muči i neujednačenost tena, sitni ožiljci od akni ili nečista koža lica onda je kombinacija Med Visagea i jednog od navedenih tretmana idealna za vas.

Ako imate bilo kakvih pitanja vezano za Med Visage tretman ili se želite odmah naručiti na slobodno nas nazovite telefonski na 01/4610 225 ili nas kontaktirajte putem Emaila na info@bagatin.hr. Na tretman se možete naručiti i online