Jedinstveni REVIDERM tretmani lica za sjaj i dubinsku njegu 08. prosinac 2022.

Jedinstveni REVIDERM tretmani lica za sjaj i dubinsku njegu

U Polikliniku Bagatin stigli su novi REVIDERM tretmani lica koji će se u potpunosti prilagoditi potrebama vaše kože.

Let it glow tretman

Svatko od nas teži zdravoj, sjajnoj i blistavoj koži, a upravo su zbog toga stručnjaci iz renomirane njemačke kompanije osmislili dva nova tretmana koje će vaše lice dovesti u najbolje moguće stanje. Let it glow i AntiOx Fresh tretmani oduševit će vas već nakon prvog dolaska, a ekskluzivno su dostupni u Poliklinikama u Zagrebu i Splitu do kraja prosinca.

REVIDERM LET IT GLOW

Ove blagdane zablistajte uz Let it glow tretman kojeg ćete obožavati. Za manje od 45 minuta vaša će koža biti njegovana, hidratizirana i blistava, što znači da je ovo idealan tretman prije bitnog događaja.

Let it glow

„Najsjajniji“ tretman zahvaljujući kojem će vaša koža doslovno zablistati sadrži:

• Čišćenje lica
  • Enzimatski piling koji otpušta naslage i mrtve stanice kože (Enzyme foam powder + Gentle ph balancer)
  • Aktivirajuću masku za poticanje metabolizma kože i procesa regeneracije
  • Ultrazvuk kojim se vraća tonus kože
  • Speed Glow ampulu koja potiče mikrocirkulaciju i trenutno revitalizira kožu
  • Peptide masku koja sadrži pet visokoaktivnih peptida za izgradnju kolagena i elastina
  • Argy-Syn decnotract kremu koja zaglađuje i očvršćuje kožu
  • Speed Lift ampulu koja daje završni sjaj i glatkoću kože

Uklonite umor i stres s lica tretmanom koji vas do 31. prosinca čeka u Poliklinici Bagatin po promotivnoj cijeni od 550,00 kn / 73,00 €.

REVIDERM ANTI OX FRESH

U vrijeme adventa i Božića češće nego običo posežemo za omiljenim slasticama s blagdanskog stola. Međutim, unos šećera nepovoljno utječe na naše zube i metabolizam, a posebno oštećuje kožu te je jedan od glavnih uzroka preranog starenja, nastanka akni, rozaceje i ekcema.

Anti Ox tretman lica

Zbog toga REVIDERM stručnjaci savjetuju dubinsko čišćenje kože koji se krije u AntiOx Fresh tretmanu posebno osmišljenom za ovaj period godine. AntiOx Fresh tretman koristi formulacije i proizvode čiji je osnovni sastojak OPC antioksidans iz REVIDERM laboratorija – ujedno i najjači antioksidans na tržištu.

Tretman se sastoji od:

• Čišćenja lica
  • Enzimatskog pilinga koji otpušta naslage (Enzyme peeling liquid + Enzyme peeling paste)
  • Mikrodermoabrazije koja dodatno uklanja mrtve stanice kože
  • OXY II step – masaže za bolje vezivanje kisika
  • OXY III step – oksigenacije tkiva
  • Anti-glycation OPC koncetrata
  • OPC forte fluida
  • Secret foundation serum skin finish

Uz ovaj tretman darujemo gratis Anti-glycation OPC concentrate, s ciljem da klijenti upoznaju prednosti i revolucionarne rezultate koje mogu ostvariti uvođenjem visokokvalitetnih antioksidansa u svakodnevnu njegu kože.

REVIDERM OPC

Sva pitanja o ekskluzivnim REVIDERM tretmanima, kao i ostalim novitetima u našoj ponudi, možete postaviti našem call centru na broj 01 4610 225 ili na info@bagatin.hr.

Cijena tretmana iznosi 1.500 kn / 199,08 €.

Navedene cijene izražene su sa PDV-om. Fiksni tečaj konverzije iznosi 7,53450 kn za 1 €.