PRE-SUMMER SALE ▪ popusti do 30%

Saznajte više

Poliklinika Bagatin u Dubrovniku 27. travanj 2022.

Poliklinika Bagatin u Dubrovniku

Na zahtjev naših klijenata, Poliklinika Bagatin stiže 7. lipnja i 4. srpnja u Dubrovnik! Saznajte koje tretmane možete napraviti i naručite se na vrijeme.

S ciljem da vrhunsku uslugu i doživljaj s pet zvjezdica proširimo na cijelu Hrvatsku, ponosni smo što možemo najaviti kako će Poliklinika Bagatin pružati usluge u jednom od najljepših hrvatskih gradova – Dubrovniku.

DATUMI GOSTOVANJA

u Dental Centru Župa, Čibača

7. lipnja

4. srpnja

U suradnji s Dental Centrom Župa, organizirali smo dolazak našeg dr. Zlatka Kljajića, stručnjaka za estetiku i pomlađivanje lica i medicinske kozmetologinje Daniele Šestan!

ANTI-AGE PONUDA

Dr. Kljajić je nacionalni Merz Belotero trener te je redovit gost na najpoznatijim svjetskim estetskim kongresima.

dr. Kljajić

Kod dr. Zlatka Kljajića možete se naručiti na najpopularnije anti-age tretmane na svijetu:

• hijaluronske dermalne filere
  • skinboostere
  • kolagen stimulator Radiesse
  • Vistabel terapiju bora lica

COOLSCULPTING

Svoj termin možete rezervirati i kod kozmetologice Daniele Šestan, stručnjakinje za CoolSculpting kriolipolizu, vodeći tretman u svijetu za neinvazivnu redukciju masnog tkiva.

CoolSculpting

U Dubrovniku nas možete očekivati jednom mjesečno, a s obzirom na zainteresiranost klijenata naručite se na vrijeme jer je broj termina ograničen!

Također, ako imate pitanja vezana za CoolSculpting tretman, naručite se na besplatne online konzultacije na broj telefona 01/4610-225 ili na e-mail info@bagatin.hr. Konzultacije služe tome da čujemo vaše želje, procijenimo jeste li kandidat te napravimo plan terapije.

Vidimo se u Dubrovniku!

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike