info telefon +385 1 46 10 225 * * Jedinstven broj za sve Poliklinike

Dermatološki tim Poliklinike Bagatin najveći u regiji

Dermatološki tim Poliklinike Bagatin, koji je najveći u regiji, dobio je pojačanje - dermatovenerologinju rodom iz Argentine, Adrianu Mariu Carmino Varelu.

Profhilo Body - tajna zategnute i zdrave kože u jednoj kutijici.

Upoznajte Profhilo Body – novi injekcijski tretman sa specifičnom namjenom tretiranja opuštene kože na tijelu.

Ekskluzivni ZO Skin paketi dostupni samo na našoj zagrebačkoj adresi!

Posebno osmišljeni ZO Skin paketi do isteka zaliha ekskluzivno su dostupni u našoj Poliklinici u Zagrebu.

CryoFace – vaše novo najdraže oružje u borbi protiv znakova starenja

Našu smo ponudu anti-age tretmana obogatili novim, tehnološko najsuvremenijim tretmanom za učinkovitu borbu protiv znakova starenja kože lica, vrata i dekoltea – CryoFace

Stručnjaci Poliklinike Bagatin ponijeli titulu Najdoktora

S ponosom predstavljamo deset naših liječnika izabranih da nose titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj.

Adventska ponuda u Poliklinici Bagatin

Stigao nam je najljepši i posljednji mjesec u godini – mjesec ljubavi i darivanja; mjesec u kojem želimo razveseliti naše najbliže i staviti im osmijeh na lice; mjesec u kojem je potrebno počastiti i samog sebe za još jednu uspješno odrađenu godinu.

Black Friday – do 50 % popusta!

Iskoristite Black Friday pogodnosti na naše najtraženije tretmane lica!

REVIDERM Pure Skin Sensation adventski kalendar

Ove zime REVIDERM laboratorij smućkao je čistu senzaciju aktivnih sastojaka i upakirao ih u jedinstveni adventski kalendar.

Pripreme za ljeto počinju zimi

Dopustite da vam otkrijemo jednu malu tajnu. Kad vani zahladi, vrijeme je zapravo savršeno za posvetiti se sebi i svojoj koži. Što sve devet vrhunskih lasera iz laser centra Poliklinike Bagatin može učiniti za vas? Laserskom preciznošću do mladolikog izgleda, vitke figure i čiste i sjajne kože.

Održana Allergan Train the Trainer radionica za aplikaciju dermalnih filera

Kao dio velikog eventa, predstavljanja Allergan Aestheticsa ovog vikenda u Zagrebu, održana je i Train the Trainer radionica na kojoj je sudjelovao i naš ravnatelj, doktor Tomica Bagatin.

TAJNA LJEPOTE KOJA TRAJE

Ljetna sezona sinonim je za povećanu izloženost suncu, vrućinama, vjetru te intenzivnijem znojenju, što vidljivo može pogoršati određena stanja kože i dovesti do dehidriranosti na prvome mjestu, hiperpigmentacija, pojačanog crvenila, pa čak i akni.

Izrada individualnog plana pomlađivanja

Mi u Poliklinici Bagatin vjerujemo u sinergijski pristup u svemu što činimo, pa tako i u pomlađivanju kože. Kako bismo pružali samo najbolju uslugu svojim klijentima, osmislili smo ekskluzivno savjetovanje u kojem sudjeluju dva naša stručnjaka istovremeno.

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike