info telefon +385 1 46 10 225 * * Jedinstven broj za sve Poliklinike

Dermatološki pregled dostupan u Splitu 23. svibanj 2022.

Dermatološki pregled dostupan u Splitu

S ciljem da klijentima u Splitu omogućimo kvalitetan dermatološki pregled, ponosno predstavljamo specijalisticu, dr. Mateju Jelaču Cicović!

Zahvaljujući predanom radu i stalnim upitima naših klijenata, Poliklinika Bagatin u Splitu proširila je svoju ponudu i na dermatologiju. Briga o koži nikada nije bila važnija, a s ciljem da klijentima u Splitu omogućimo kvalitetan dermatološki pregled, ponosno predstavljamo specijalisticu dermatovenerologije, dr. Mateju Jelaču Cicović.

Dr. Mateja

Dr. Jelača Cicović završila je Medicinski fakultet u Rijeci, a specijalistički ispit položila je u Kliničkom bolničkom centru „Zagreb“, nakon čega je završila i stručni poslijediplomski studij iz dermatovenerologije na Medicinskom fakultetu u Zagrebu.

Detaljan pregled kože i madeža

Doktorica je stručnjakinja kada je dijagnostike kože u pitanju, a na dermatološkom pregledu postavit će vam dijagnozu te prema njoj napraviti plan terapije za odgovarajuće liječenje ovisno o tome mučite li se s rozaceom, hiperpigmentacijskim mrljama, osipima i ostalim problemima kože.

Pregled madeza

U susret ljetnim mjesecima, dr. Jelača Cicović poseban naglasak stavlja na pregled madeža te poziva sve one koji se još uvijek nisu naručili na dermatoskopiju da to naprave. Dermatoskopijom se može odrediti je li madež potrebno odstraniti ili ne, a zbog toga se nerijetko kaže kako je dermatološki pregled prva linija obrane od raka kože.

Zdrava i sjajna kosa

Također, ukoliko imate oslabljenu, oštećenu i umornu kosu sklonu ispadanju, dr. Jelača Cicović ekspertica je i za pregled vlasišta te će vam složiti plan terapije kako biste vratili kosi izgubljeni sjaj.

Pregled

U tome su vodeći tretmani terapija prorijeđene kose vlastitom krvlju te mezoterapija koja pojačava obnavljanje folikula dlake.

Recite zbogom borama

Osim dermatoloških pregleda, dr. Jelača Cicović kontinuirano se usavršava na području estetske medicine, pohađajući mnoge dermatološke kongrese i edukacije u Hrvatskoj i inozemstvu.

Posebnu pažnju posvećujem individualnosti svakog pacijenta, što u sferi estetike znači primjenu raznolikih metoda pomlađivanja uz zadržavanje osobnih karakteristika lica poput Vistabel tretmana protiv bora ili hijaluronskim dermalnim filerima.“, kaže dr. Jelača Cicović.

NARUČITE SE

Osim navedenih, doktorica je iskusna i u područjima dermatokirurgije i laserske medicine.

Naručite se na pregled na broj telefona 01/4610-225, putem e-maila info@bagatin.hr ili klikom na link i pružite koži vrhunski pregled kakav zaslužuje.

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike