Ne propustite jesenske pogodnosti u Poliklinici Bagatin 15. listopad 2023.

Ne propustite jesenske pogodnosti u Poliklinici Bagatin

Stigla nam je jesen, a s njom i posebne pogodnosti koje vas očekuju u Poliklinici Bagatin.

Vratite svojem licu svježinu nakon ljetnih mjeseci i prepustite se rukama vodećih stručnjaka s dugogodišnjim iskustvom pomlađivanja te planiranja tretmana koji dovode do željenog izgleda.

POGODNOSTI

NOVO! HArmonyCa dermalni filer

20% POPUSTA na Vistabel terapiju

LUXURY Skin Quality paket

50% POPUSTA na lasersku epilaciju

NOVO! Dermapen 4 terapija mikroiglicama

NOVO! Mesoestetic kemijski pilinzi

HArmonyCa - najnoviji dermalni filer na tržištu

U Polikliniku Bagatin je stigao HArmonyCa dermalni filer i biorevitalizator, najnoviji proizvod na tržištu koji istovremeno poboljšava kvalitetu i strukturu kože. HArmonyCa sadržava hijaluronsku kiselinu koja je zaslužna za zategnutu kožu i kalcijev hidroksiapatit koji funkcionira kao biostimulator kolagena. Zbog toga se nakon aplikacije HArmonyCae postiže efekt laganog povećanja volumena, naglašavanja kontura, podizanja lica te obnavljanja strukture kože.

dermalni filer

Prepustite se rukama naših educiranih stručnjaka predvođeni dr. Tomicom Bagatinom, jednim od rijetkih u Hrvatskoj koji je stručan u aplikaciji HArmonyCa dermalnog filera i biostimulatora.

20% POPUSTA na Vistabel terapiju

U kategoriji svježeg i odmornog izgleda svakako je vodeća Vistabel terapija protiv bora koja uspješno otklanja horizontalne bore i bore mrštilice, a 15. studenog tretman možete je pronaći na 20% popusta.

uklanjanje bora

Rezervirajte svoj termin i riješite se bora u jednom dolasku.

LUXURY Skin Quality paket

Za vas smo pripremili i ekskluzivan Skin Quality paket koji uključuje neograničene tretmane poput skinboostera, laserskih tretmana i kemijskog pilinga. Za vrijeme trajanja paketa, točnije 60 dana, pod budnim ste okom naših specijalistica dermatologije koje će pratiti rezultate te provoditi tretmane prema potrebama vašeg lica.

Naručite se i postignite željeni izgled već ove jeseni.

skin quality

50% POPUSTA na lasersku epilaciju

Jesen je idealno vrijeme za lasersku epilaciju. Riješite se britvica, voska i krema za depilaciju i isprobajte diodni laser koji prodire u kožu i uništava korijen dlačica te trajno sprječava njihov rast.

Uplatom 22. studenog iskoristite 50 % popusta na paket od 7 tretmana za lasersku epilaciju i riješite se dosadnih dlačica zauvijek. Popust vrijedi i na najmoderniji laser za uklanjanje dlačica - PrimeLase Excellence 4.800 W, koji zahvaljujući svojim specifikacijama i brzini, u manje od sat vremena može tretirati cijelo tijelo.

laserska epilacija

Upoznajte čari bezbolne i sigurne epilacije s garantiranim rezultatima. Na besplatnim konzultacijama s našim stručnjacima, medicinskim kozmetolozima, saznajte jeste li pravi kandidat za ovaj tretman. Ne odgađajte odluku i trajno se riješite dosadnih dlačica!

REZERVIRAJTE TERMIN

NOVO! Dermapen 4 - revolucija u microneedling terapiji

Tretman mikroiglicama hit je u svijetu regeneracije i obnove kože, a nedavno je predstavljen najbrži i najnapredniji uređaj za microneedling. Riječ je o Dermapen 4 uređaju. Klizeći po koži, ovaj uređaj stvara 1920 uboda u sekundi što ga čini najbržim microneedling tretmanom na svijetu. Kroz nastale mikro-ubode može se unijeti do 80% više hranjivih tvari dublje u kožu, a na taj način potiče se prirodni proces regeneracije te se povećava proizvodnja kolagena i elastina.

dermapen 4

Dermapen 4 došao je i u Polikliniku Bagatin, a u rukama vrhunskih dermatologinja ciljano će riješiti problematike vaše kože poput hiperpigmentacija, ožiljaka od akni, proširenih pora i drugih.

NOVO! Nova era kemijskih pilinga

Uz obnovu kože nakon ljetnih mjeseci obavezno dolazi kemijski piling, a Mesoestetic jedan je od vodećih po pitanju najboljih kemijskih pilinga u svijetu. Zahvaljujući višestrukom djelovanju i brojnim benefitima, Mesoestetic kemijskim pilizima može se tretirati cijelo lice, ali i osmišljeni su posebni tretmani za područje oko očiju.

Mesoestetic

Mesoestetic pilinzi odlično rješavaju brojne problematike poput hiperpigmentacija, masne i nečiste kože i ožiljaka nastalih od posljedica akni, a također su odlični za ujednačavanje tena, stimuliranje sinteze kolagena i učvršćivanje kože.

Zavidno dobri rezultati postižu se i s Meso.Prof Microneedling tretmanom, kombinacijom mezoterapije i terapije mikroiglicama, kojom se rješavaju brojne problematike kože poput hiperpigmentacija, masne i nečiste kože i ožiljaka nastalih od posljedica akni, a također su odlični za ujednačavanje tena, stimuliranje sinteze kolagena i učvršćivanje kože.

NARUČITE SE

Za sva pitanja kontaktirajte nas na broj telefona 01 4610 225 ili na e-mail info@bagatin.hr