Juvederm Volux - revolucionarni novi filer za oblikovanje brade i čeljusti 20. svibanj 2019.

Juvederm Volux - revolucionarni novi filer za oblikovanje brade i čeljusti

Novi Allerganov proizvod – dermalni filer Volux namijenjen za oblikovanje brade te čeljusti ovoga je vikenda službeno predstavljen u slovenskom Portorožu u sklopu Regionalnog estetskog kongresa. I već je dostupan u ponudi Poliklinike Bagatin!

Ljepota se često opisuje pomoću tri ključna načela: simetrija, ravnoteža i sklad. Na našem licu, definirana linija čeljusti uz čvrstu bradu igra vrlo važnu ulogu u određivanju oblika, no kako starimo i počinjemo gubiti tonus kože i mišića, tako se i definicija, simetrija i sklad lica počinju gubiti.

Estetska medicina je, težeći ispunjenju spomenutih načela, doskočila i 'problematici' male brade i nenaglašene čeljusti. Juvederm Volux dermalni filer zbog njegove posebne gustoće nazivaju još i tekućim implantatom, a namijenjen je upravo definiranju i oblikovanju brade i čeljusti.

Juvederm Volux

Kao i postojeći asortiman Juvéderm® proizvoda, Volux dermalni filer je na bazi hijaluronske kiseline, u čijoj proizvodnji se koristi VYCROSS tehnologija, visoka koncentracija umrežene hijaluronske kiseline koja daje dugotrajnije i prirodnije rezultate.

Odličan izbor za zrelije pacijente i muškarce

Istraživanja pokazuju da čak 51% ljudi želi preoblikovati svoju bradu i čeljust.

Istraživanja, također, pokazuju da većina žena želi oblik lica koji je simetričniji i ovalniji.

Mnogima će ovaj dermalni filer pružiti jaču, više definiranu čeljust i bradu, bez potrebe da se podvrgnu operaciji, a sve kako bi postigli željeni izgled.

Također je savršeno rješenje za one koji žele povećati definiciju svoje brade, čeljusti i profila zbog deformiteta od rođenja, ozljede ili pak nezadovoljstva zbog male ili slabe brade.

Volux

Kako starimo, nekoliko čimbenika može pridonijeti načinu starenja donjeg dijela lica, uključujući genetiku, promjene u strukturi mekih tkiva i kostiju, ponavljajuće izraze lica i elemente okoliša. Mnogi ljudi počinju gubiti definiciju oko brade, vrata i područja čeljusti, često pritom mijenjajući oblik lica.

Volux filer je odlična opcija za zrelije pacijente koji nisu sasvim spremni za facelifting, a ovim tretmanom će im se poboljšati donji dio lica i vratiti samopouzdanje.

Značajno poboljšanje u izgledu postiže se bez boli, rizika i dugotrajnog oporavka (kao u slučaju operacije).

Apliciranje filera

Također, proizvod je dobar izbor za muškarce, osobito one koji žele proširiti čeljust.

Kod  muškaraca jaka brada i čeljust označavaju moć, autoritet i vodstvo, tako da nije ni čudo da danas muškarci idu na više estetskih tretmana nego ikad prije. To možemo zahvaliti boljim proizvodima i boljim vještinama apliciranja, čemu u Poliklinici Bagatin pridajemo posebnu pažnju.

Kako Volux filer funkcionira?

Sadržavajući najveću koncentraciju hijaluronske kiseline, Juvederm Volux pruža veću mogućnost konturiranja područja čeljusti i brade od bilo kojeg drugog tretmana, odnosno filera, čime se skroz mijenja pristup dosadašnjim tretmanima pomlađivanja.

Filer se aplicira duboko ispod kože, na kost, kako bi se nježno preoblikovala brada i donja čeljust te dobio volumen, a dobiveni rezultati mogu trajati čak do 24 mjeseca.

Dermalni filer

Juvederm Volux najnoviji je i najučinkovitiji proizvod u kreiranju novog izgleda lica, donoseći značajne rezultate u samo jednom dolasku.

Naši visoko educirani liječnici, opći i plastični kirurzi, dermatolozi i otorinolaringolozi, izuzetno su vješti u balansiranju profila pomoću dermalnih filera, za što je najbitnija stavka besprijekorno poznavanje anatomije lica.

'Train the trainer' radionica

Također, naši su se liječnici Poliklinike Bagatin već upoznali sa samim preparatom u sklopu 'train the trainer' radionice, s poznatim trenerom iz Grčke Dimitrisom Sykianakisom, koji je svo svoje znanje prenio prvo na doktora Tomicu Bagatina, regionalnog trenera Allergana za aplikaciju dermalnih filera, a zatim i na ostatak tima.

Prirodan izgled je zagarantiran, a sva svoja pitanja o ovom tretmanu možete postaviti na broj 01 4610 225 ili na info@bagatin.hr