Summer sale ➡ 20 % popusta! 21. srpanj 2023.

Summer sale ➡ 20 % popusta!

Zbog velikog interesa produžili smo trajanje Summer Sale akcije na kojoj možete uloviti najtraženije tretmane lica po odličnim cijenama. Do 31. srpnja iskoristite do 20% popusta na tretmane na kojima će vam vaša koža biti zahvalna.

Pripreme za ljeto službeno su počele, a kada je koža lica u pitanju to znači da je vrijeme za posebnu njegu i zaštitu od sunca. Kako bi dodatno naglasili važnost njege kože lica ljeti iskoristite posebne pogodnosti do sredine srpnja!

Točnije, do 31. srpnja, za vas smo pripremili ekskluzivne popuste od 20% na najtraženije tretmane lica ljeti:

HydraFacial Deluxe

VEGA radiofrekvencija lica

REVIDERM Anti OX tretman

HydraFacial Deluxe tretman

20% POPUSTA

HydraFacial je idealan kada je suhoj i umornoj koži potrebna revitalizacija koja će joj osigurati dubinsku hidrataciju i njegu. Suvremena vrtložna Vortex tehnologija bezbolnim vakumom dubinski izvlači nečistoće iz pora, a istovremeno kožu vlaži revitalizirajućim sastojcima.

HydraFacial

Glavni koraci tretmana - nježan piling kože, uklanjanje nečistoća, hidratacija te regeneracija površine kože s antioksidansima i peptidima omogućuju njezin pojačani sjaj.

Vega radiofrekvencija lica

20% POPUSTA

Revolucionaran Vega uređaj za vrijeme tretmana koristi radiofrekventne valove koji povećavaju volumen tkiva, stimuliraju proizvodnju kolagena te zatežu kožu. Zbog toga je ovaj tretman jedan od omiljenih tretmana u procesu sprječavanja starenja kože.

radiofrekvencija lica

Ovim se tretmanom odlično rješavaju problematike poput marionetskih linija, purećeg vrata, podočnjaka i nazolabijalnih bora.

REVIDERM Anti OX tretman

20% POPUSTA

Ovaj tretman odličan je za sve one koji su svakodnevno izloženi stresu te negativnim okolišnim faktorima, a idealan je za pripremu lica za ljeto.

Anti Ox

REVIDERM Anti OX sastoji se od temeljitog čišćenja lica, enizmatskog pilinga te mikrodermoabrazije. Sastavni dio tretmana je mnogima omiljena – Anti OX masaža, odnosno masaža kistovima koja istodobno hrani i opušta kožu. Za kraj, na savršeno tretirano lice nanosi se zaštitni faktor kako bi ono bilo sjajno i blistavo.

Uplatite tretman

Kako uplatiti Summer sale popust?

Izaberite svoj omiljeni tretman i uplatite ga online putem sigurnog i provjerenog CorvusPay sustava ili nazovite naš Call Centar koji će vam proslijediti podatke za uplatu.

Online plaćanje vrši se putem Internet bankarstva kreditnim karticama. Možete uplatiti jednokratno ili beskamatno do čak 12 rata!
Bitno je naglasiti kako je Summer Sale ponuda vezana za sve uplate do 31. srpnja. Uplatiti možete u našim Poliklinikama u Zagrebu i Splitu ili online.

Iskoristivost popusta

Uplaćene tretmane na popustu možete iskoristiti do srijede, 30.09.2023. Za više informacija o Pre-Summer sale ponudi i pojedinostima tretmana stojimo Vam na raspolaganju putem maila info@bagatin.hr ili telefona +385 1 46 10 225