info telefon +385 1 46 10 225 * * Jedinstven broj za sve Poliklinike

Summer sale ➡ 20 % popusta! 15. lipanj 2022.

Summer sale ➡ 20 % popusta!

Zbog velikog interesa naših klijenata, odlučili smo produžiti Summer sale pogodnosti do kraja lipnja! Iskoristite odlične popuste na najtraženije tretmane lica.

Summer Sale popusti se nastavljaju!

Najpopularniji tretman naše ljetne akcije svakako je – HydraFacial. Termin za njega rezerviralo je čak više od 200 klijenata. Ponukani tim odazivom popust na njega nastavljamo kroz lipanj te mu pridružujemo još jedan hit ljetni tretman iz naše ponude - REVIDERM Anti OX.

Pripremite vašu kožu za višesatno izlaganje snažnom ljetnom suncu na vrijeme, biti će vam zahvalna.

Točnije, do 30. lipnja, za vas smo pripremili ekskluzivne popuste od 20% na najtraženije tretmane lica ljeti:

HydraFacial Deluxe

REVIDERM Anti OX tretman

HydraFacial Deluxe tretman

20% POPUSTA

HydraFacial je idealan kada je suhoj i umornoj koži potrebna revitalizacija koja će joj osigurati dubinsku hidrataciju i njegu. Suvremena vrtložna Vortex tehnologija bezbolnim vakumom dubinski izvlači nečistoće iz pora, a istovremeno kožu vlaži revitalizirajućim sastojcima.

HydraFacial

Glavni koraci tretmana - nježan piling kože, uklanjanje nečistoća, hidratacija te regeneracija površine kože s antioksidansima i peptidima omogućuju njezin pojačani sjaj.

UPLATITE TRETMAN

REVIDERM Anti OX tretman

20% POPUSTA

Ovaj tretman odličan je za sve one koji su svakodnevno izloženi stresu te negativnim okolišnim faktorima, a idealan je za pripremu lica za ljeto.

Anti OX

REVIDERM Anti OX sastoji se od temeljitog čišćenja lica, enizmatskog pilinga te mikrodermoabrazije. Sastavni dio tretmana je mnogima omiljena – Anti OX masaža, odnosno masaža kistovima koja istodobno hrani i opušta kožu. Za kraj, na savršeno tretirano lice nanosi se zaštitni faktor kako bi ono bilo sjajno i blistavo.

UPLATITE TRETMAN

Kako uplatiti Summer sale popust?

Izaberite svoj omiljeni tretman i uplatite ga online putem sigurnog i provjerenog CorvusPay sustava ili nazovite naš Call Centar koji će vam proslijediti podatke za uplatu.

Online plaćanje vrši se putem Internet bankarstva kreditnim karticama. Možete uplatiti jednokratno ili beskamatno do čak 12 rata!
Bitno je naglasiti kako je Summer sale ponuda vezana za sve uplate do 30. lipnja. Uplatiti možete u našim Poliklinikama u Zagrebu i Splitu ili online.

Iskoristivost popusta

Uplaćene tretmane na popustu možete iskoristiti do srijede, 31.08.2022. Za više informacija o Pre-Summer sale ponudi i pojedinostima tretmana stojimo Vam na raspolaganju putem maila info@bagatin.hr ili telefona +385 1 46 10 225

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike