Sunekos biostimulatori donose revoluciju u estetskoj medicini, pružajući inovativno rješenje za prirodno pomlađivanje kože.
Ova peta generacija biostimulatora predstavlja značajnu prekretnicu u pomlađivanju kože.
Sunekos se sastoji od neumrežene hijaluronske kiseline i 6 specifično odabranih aminokiselina koje potiču proizvodnju elastina, kolagena i fibronektina, što ne samo da smanjuje znakove starenja, već koži vraća mladenački izgled.
Za razliku od tradicionalnih dermalnih filera, Sunekos sadrži 6 ključnih aminokiselina koje zajednički djeluju na aktivnost fibroblasta, glavnih stanica kože, te smanjuju aktivnost enzima koji razgrađuju hijaluronsku kiselinu.
Sunekos dolazi u dva proizvoda, prilagođena različitim potrebama kože:
Rezultati su odmah vidljivi i dugotrajni, pružajući glatku, hidratiziranu i blistavu kožu.
Tretman izvodi dr. Haris Varupa, specijalist dermatovenerologije u Poliklinici Bagatin u Splitu! Naručite se na 01/4610 - 225 ili na info@bagatin.hr i rezervirajte svoj termin odmah.
Želite prvi saznati o našim posebnim ponudama i akcijama?
Zatražite svoj termin za konzultacije, zahvat ili tretman putem našeg sigurnog online obrasca.
Naše osoblje kontaktirati će Vas u roku 24 sata putem telefona ili maila, i ponuditi termin koji Vam najviše odgovara.
Telefon:* | +385 1 46 10 225 | |
* Jedinstven broj za sve Poliklinike | ||
Email: | info@bagatin.hr |
Green Gold Tower Ul. Grada Vukovara 269a/10, 10000 Zagreb |
|
Donji grad Frana Folnegovića 1c/1, 10000 Zagreb |
|
Dioklecijan Hotel & Residence Kranjčevićeva 45/1, 21000 Split |
![]() |
Parkiranje u podzemnoj garaži Green Gold centra, Zagreb. Za detaljnije informacije preuzmite kartu |
Naša web-stranica upotrebljava kolačiće kako bismo Vas zapamtili i razumjeli kako upotrebljavate našu web-stranicu. Ako se ne slažete s našom upotrebom kolačića, promijenite svoje preferencije u "postavkama kolačića". Ovdje možete pročitati više o kolačićima. U suprotnom, slažete se s upotrebom kolačića onako kako su trenutačno postavljeni.