Suradnja Poliklinike Bagatin i tvrtke Samsung 12. listopad 2020.

Suradnja Poliklinike Bagatin i tvrtke Samsung

U suradnji s partnerima tvrtke Samsung, najvećeg svjetskog konglomerata i proizvođača elektronike, našim klijentima donosimo mogućnost upoznavanja s najnovijim inovacijama u području mobilne tehnologije.

U želji da klijentima omogućimo što kvalitetniju uslugu, priredili smo im jedno zanimljivo high – tech iskustvo! Riječ je o ekskluzivnoj suradnji s tvrtkom Samsung, poznatim svjetskim liderom na području tehnologije. Zajednička želja da idemo u korak s inovacijama i digitalizacijom te iste vrijednosti i vjerovanja u samo visoku kvalitetu, spojile su nas u ovom posebnom projektu.

Ekskluzivno predstavljanje noviteta našim klijentima

Ponosni smo što svaki klijent na našoj lokaciji Green Gold Tower, prije i nakon zakazanog termina, ima mogućnost isprobati novitete iz bogatog Samsung portfelja. Tako je u listopadu glavna uloga pripala  Samsung Galaxy Z Fold2 pametnom telefonu. Ovaj globalni broj jedan u svijetu sklopivih telefona donosi snažne performanse, savitljivo staklo i bateriju s cjelodnevnim trajanjem. Svojom najsuvremenijom tehnologijom preklapanja koja mu omogućuje da se sklapa poput knjige i da samostalno stoji - ruši sve predrasude o tome što jedan pametan telefon može!

Što nudi Galaxy Z Fold?

Samsung Galaxy Z Fold2 je najsuvremeniji mobilni telefon koji otvara potpuno novo poglavlje tehnologije! Svojim snažnim te do sada neviđenim performansama, pruža pogled u neki bolji raskošniji svijet.

• telefon kada je sklopljen, tablet kada je otvoren
  • sklapanje, otvaranje, flex način – sve se oslanja na CAM tehnologiju
  • doživljaj gledanja kao na tabletu, bez naprezanja očiju
  • upotreba oba zaslona omogućuje odabir snimki i prije nego pritisnemo tipku za okidanje
  • istančana paleta profinjenih boja
  • potpuno nov način snimanja
  • iskustva koja prije nikad nisu bila moguća
  • projektiran da možete učiniti više
Najsuvremeniji mobilni telefon

Uz Galaxy Z Fold2, naši klijenti će nekoliko puta godišnje imati priliku upoznati se sa svakim novim i najsuvremenijim modelom mobilnog uređaja te dobiti uvid u sve dodatne mogućnosti koje nude Samsung pametni telefoni. U svakom trenutku, svi klijenti mogu se osloniti na stručnu podršku educiranog Samsung promotora koji će ih voditi kroz brojne performanse telefona i odgovoriti na sva dodatna pitanja o istom.

Samsung Galaxy Z Fold2

Ognjen Bagatin u ulozi ponosnog ambasadora

Naš ravnatelj, Ognjen Bagatin među prvim je korisnicima Galaxy Z Fold2 mobilnog uređaja i ponosan ambasador ove tehnološke zvijezde današnjice! Želja naših partnera bila je pokazati kako izgleda jedan dan uspješnog poslovnog čovjeka čiji je cilj izvršiti što veći broj obaveza, a opet uživati u tom procesu i doživjeti neka nova iskustva. Galaxy Z Fold2 mobilni uređaj pokazao se kao idealan suputnik u brojnim svakodnevnim aktivnostima našeg ravnatelja. Od ranojutarnjeg trčanja uz audio knjige, pripreme sastanaka uz šalicu kave, prezentacije novih poslovnih ideja i slušanja omiljenog podcasta samo su neka od brojnih iskustava koja prije dolaska ove tehnološke zvijezde nisu bila moguća! A kako izgleda užurbana svakodnevica koju uvelike olakšava ovaj mobilni uređaj, pogledajte u videu:

Samsung vas daruje!

Samsung je za sve klijente Poliklinike Bagatin pripremio posebnu pogodnost u obliku ekskluzivnog poklona. Naime, izvršite li kupnju Samsung Galaxy Z Fold2 uređaja u promotivnom razdoblju od 22.10. do 22.11.2020., uz sjajni Galaxy Watch 46mm kojim nagrađuju sve kupce, vi kao naši klijenti dobivate još i Galaxy Buds Live slušalice!

Samsung Galaxy Z Fold2

Kako do poklona? Kako biste ostvarili pravo na nove gadgete, za sat je potrebno izvršiti registraciju do 30.11.2020. godine putem predinstalirane aplikacije Samsung Members koja se nalazi na kupljenom Samsung Galaxy uređaju.

Nakon što ste se uspješno prijavili putem aplikacije, za slušalice je potrebno poslati mail na adresu: samsungpoklanja@mediapolls.hr s osobnim podacima, kopijom računa za kupljeni uređaj te navesti jedinstveni kod: GALAXYZABAGATIN kako biste uživali u bogatom zvuku Galaxy Buds Live slušalica.

Donesite dobru odluku, upoznajte mogućnost mobilne tehnologije i uživajte u poklonima koji će savršeno upotpuniti vašu kolekciju uređaja vrhunske tehnologije.