Spas u zadnji čas - paket za lice i tijelo 12. srpanj 2024.

Spas u zadnji čas - paket za lice i tijelo

Ne propustite odličan paket koji će vas pripremiti za vruće dane na plaži! Ako tražite spas u zadnji čas - na pravoj ste adresi.

Paket 'Spas u zadnji čas' uključuje:

• 2x Med Contour tretman velike regije (trbuha i leđa ili nogu i stražnjice)
  • 1x Red Carpet tretman za lice
  • besplatni tretman laserske epilacije pazuha

Tvrdokorni celulit i masne naslage sprječavaju vas da nesmetano uživate na plaži?

Još uvijek nije kasno stati i tome problemu na kraj. Med Contour ultrazvučni tretman razbija membrane masnih stanica, masne stanice se uništavaju, ispuštajući masne kiseline i trigliceride.

Web-novosti_PB_848x364px_684

Tu je i Red Carpet piling, hollywoodski tretman lica koji svojim djelovanjem smanjuje hiperpigmentaciju i daje koži onaj pravi ljetni 'glow'. Iako se radi o kemijskom pilingu, ovaj tretman idealan je za klijente koji ne žele oporavak kao poslije klasičnih pilinga (ljuštenje, crvenjenje).

Web-novosti_PB_848x364px_685

I kao šećer na kraju, u paketu dobivate i jedan besplatan tretman laserske epilacije pazuha čijim ćete djelovanjem ostati oduševljeni. Poliklinika Bagatin u Zagrebu ima jedan od najnovijih diodnih lasera PrimeLase Excellence 4.800 W sa kontaktnim hlađenjem što omogućava maksimalno bezbolnu epilaciju

Web-novosti_PB_848x364px_686

Puna cijena ovog paketa iznosi 710 € , a vi ga možete kupiti po promotivnoj cijeni od 397,20 . Čekamo vas u Poliklinici Bagatin!